26-годишна жена от Петрич подаде сигнал в полицията, че е станала жертва на изнасилване от бившия си приятел. Инцидентът, според нейните показания, се е случил пред детската поликлиника на МБАЛ „Югозападна болница“ около 19:00 часа във вторник, съобщава Struma.com.
Жената заявила пред разследващите, че Николай П. от село Коларово я е срещнал пред поликлиниката, поканил я да поговорят в автомобила му и след това я е изнасилил, въпреки нейната съпротива.
След инцидента потърпевшата веднага е подала сигнал в полицията. Мъжът е задържан за разпит, а 26-годишната жена е преминала медицинско освидетелстване. По случая е образувано дознание.
„Дума срещу дума“. Жената твърди, че е била изнасилена, докато мъжът отрича обвиненията. Какво ще успеят да докажат органите на реда предстои да се изясни.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ

